Львівщина у помаранчевій епідеміологічній зоні

272300019 293423902817174 5282688472015323682 n

На Львівщині зростає кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та кількість госпіталізованих пацієнтів.

Відповідно до показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19, визначених Міністерством охорони здоров’я України, Львівська область віднесена до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки.

У помаранчеві зоні діють обмеження такі як і в жовтій зоні, але з деякими змінами:

заповненість кінозалів не повинна перевищувати більше ніж 50% від загальної кількості місць;

у громадському транспорті загальна кількість стоячих пасажирів не має перевищувати 50%;

виділяється 4 квадратних метри на людину під час усіх масових заходів;

10 квадратних метрів на людину виділяється у спортзалах.

Станом на сьогодні у Львівській області фіксують одразу два штами COVID-19 - «Дельта» та «Омікрон». Рівень захворюваності дітей зріс від 5% до 10%. Зважаючи на ці дані надавати медичну допомогу дітям буде ще одна лікарня - Перше територіальне медичне об’єднання (колишня міська дитяча клінічна лікарня на вул. П. Орлика, що у Львові).

Наголошуємо на важливості носіння масок, дотриманні дистанції та вакцинації!