Привітання голови РВА Богдана ЯНКА з Днем державної служби

privitannya z dnem dergavnoi slugbi 1
           Шановні державні службовці Стрийщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальною справою. Це нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Нам з вами довелося жити та працювати у непростий для нашої країни час. Сьогодні, зважаючи на збройну агресію російської федерації проти нашої держави, на державних службовців покладено дуже важливе завдання – забезпечення надійного тилу та допомоги фронту. Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, відповідальності, сумління та ініціативності значною мірою залежать стан справ на Стрийщині.
З нагоди професійного свята бажаю вам, дорогі колеги, перемоги, мирного неба, міцного здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

З повагою,
голова Стрийської