Державних службовців РВА привітали з професійним святом

23 червня

DSCN4155 2Сьогодні, 23 червня, з нагоди відзначення Дня державної служби з професійним святом державних службовців Стрийської районної військової адміністрації привітав голова РВА Богдан Янко.

«Наш колектив – це колектив професіоналів, які знають і вміють виконувати свою роботу. Дякую за плідну працю! Звичайно війна внесла свої корективи у нашу роботу, ми почали виконувати ті функції, які раніше були не притаманні. Але Україна обов’язково переможе цю війну і перемога буде за нами! А сьогодні потрібно, як ніколи, всім мобілізуватися, працювати злагоджено і чітко», - зазначив у вітальному слові очільник району.

До привітань долучилися також перший заступник голови РВА Андрій Вовчастий та заступник Володимир Швед.

Відповідно до розпорядження голови Стрийської районної військової адміністрації від 22.06.2022 № 19-к, за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята грамотами голови районної державної адміністрації нагородили кращих службовців РВА.