Голова Стрийської РВА зустрівся із представниками ЗМІ

5 серпня

0 02 05 4c971dc287923aa2597ba889bfde8401874be1b4b7b331eaa585bcf0873b04c9 cd998650Голова Стрийської РВА зустрівся із представниками ЗМІ.

В Україні триває війна, яка ставить перед нами нові виклики і завдання в справі захисту інтересів українців. Ці завдання вимагають оперативного інформаційного озвучення і тісної співпраці влади зі ЗМІ.

Голова Стрийської РВА Богдан Янко провів зустріч із представниками засобів масової інформації ТГ Стрийщини. Завітали на зустріч журналісти “Телерадіокомпанії ТЕЛЕЛАН, редактор "Жидачів FM", редактори з періодичних видань: «Новий час», «Ходорівщина», «Миколаївські вісті», «Громада, «Вісник Розділля», «Гомін волі» .
Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці в комунікативній сфері. Також голова відповів на ряд актуальних запитань від журналістів.

«Своєю щоденною працею, ви творите інтелектуальний простір для розбудови нашої громади. Ваша професія нелегка, відповідальна, а в теперішньому часі навіть небезпечна», - наголосив Богдан Янко.
На зустрічі також був присутній перший заступник голови Стрийської РВА Андрій Вовчастий. Він зауважив, що медіа цінують інформацію з офіційних джерел. Саме такими джерелами є державні установи.
У ході робочої зустрічі редактори та представники місцевих ЗМІ виносили свої пропозиції щодо організації співпраці та зустрічей із головою РВА.