Сьогодні до Стрийської РВА завітала «Миколаївська Маланка»

13 січня

DSCN5614 2Сьогодні, у свято Меланки, до Стрийської районної військової адміністрації та Стрийської районної ради завітав колектив Творчої формації «Миколаївська Маланка» (під керівництвом Ірини Іваночко), щоб привітати представників районної влади з новорічними та різдвяними святами.

Щедрувальники в яскравих сценічних костюмах презентували чудові колядки, щедрівки та пісні, сценки імпровізовані на сучасний лад, бажаючи присутнім миру, здоров’я та достатку. Талановиті аматори відтворили неминучість перемоги добра над злом та процвітання нашої країни.

Голова Стрийської РВА Богдан Янко подякував гостям за віншування, за чудовий виступ і за те, що дбайливо бережуть і примножують українські звичаї та традиції.