Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

24 січня

DSCN5735 2Сьогодні, 24 січня, голова Стрийської РВА Богдан Янко провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В порядку денному проаналізували роботу комісії з питань ТЕБ та НС у 2022 році, обговорили та затвердили План роботи на 2023 рік. З даних питань виступили перший заступник голови РВА Андрій Вовчастий та начальник відділу з питань цивільного захисту Андрій Мариняк.

Слід зазначити, що районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій налічує 24 члени, є постійно діючим органом, який забезпечує координацію діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування пов’язаної із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, організаційних заходів протидії терористичній діяльності та воєнній загрозі, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них. Комісія засідає 1 раз на місяць.