У Стрию відкрили виставку картин, кошти від продажу яких скерують на допомогу ЗСУ

26 січня

326121759 569532381729415 6254473729761442145 n

У стрийському музеї меморіального комплексу «Борцям за волю України» відкрили виставку-продаж творчих робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва на тему «Мій Янгол».

Свої роботи виставили митці та викладачі художніх шкіл і шкіл мистецтв, керівники гуртків Центрів творчості дітей та юнацтва, позашкільних мистецьких закладів Львівщини. Кошти, отримані з продажу творчих робіт, скеровуватимуться на потреби для допомоги воїнам-захисникам. Слід зазначити, що виставка триватиме місяць.

Організатор виставки Громадська організація «Спілка творчих людей» за підтримки Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури та мистецтв Львівщини».

Організатори запрошують відвідати виставку, а також придбати творчу роботу, тим самим наблизити перемогу України.