riknezlamnosti

5 громад Стрийського району отримають по 10 тисяч євро для розвитку молодіжних центрів

25 травня

123чяі

Стали відомі переможці конкурсу «Розвиток мережі молодіжних центрів». Конкурсна комісія обрала 16 переможців замість 15, як анонсували раніше. Про це розповіли в Офіційному медіацентрі при Львівській ОВА, сьогодні, 25 травня.

Основною умовою участі в конкурсі було створення у формі комунальної власності установи чи закладу «Молодіжний центр» або реорганізація будь-якого існуючого комунального закладу. Такі перетворення у громадах мали бути закріплені відповідними рішеннями депутатських сесій.

Окрім відповідних рішень, громади мали подати план діяльності «Молодіжного центру» стратегію розвитку установи та візуалізацію приміщення, в якому буде молодіжний центр. У вівторок відбувся фінальний етап відбору — відкритий захист конкурсних пропозицій.

Як розповів керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА, загальний бюджет проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» становить 6 302 000 гривень, левову частину з яких надають Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та уряд Німеччини. Загалом на конкурс подались 24 громади.
«Ми дуже раді, що практично третина громад області включились в процес створення мережі сучасних центрів для молоді у нашому регіоні. Це результат переговорів та зустрічей, які ми робили спільно з обласним молодіжним центром», — зазначив Роман Хім‘як.

«Молоді люди та розвиток спроможностей молоді є пріоритетом для нас. Ми працюємо, щоб створювати можливості для розвитку важливих навичок в молоді, залучати їх до активного життя в громадах. Ми віримо, що молодіжні ради можуть стати своєрідними центрами життя в громадах, де молоді люди збираються, впроваджують проєкти, творять зміни», — Нінке Воппен, голова Львівського офісу UNICEF.

Опісля т.в.о директора Львівський обласний молодіжний центр Іван Сапса оголосив перелік інституцій, які отримають фінансування на облаштування та запуск центрів у розмірі до 10 тисяч євро.

Кошти використають на облаштування приміщення молодіжного центру — щоб це був комфортний, сучасний, зручний простір, де молодь зможе цікаво та якісно проводити час та генерувати та втілювати ідеї для розвитку громади.

Перелік переможців конкурсу:

Стрілківський молодіжний центр - 407 балів з 500.
Молодіжний центр «Вперед і Вгору» (Добросинсько-Магерівська ТГ) - 407 б.
Старосамбірський молодіжний центр - 401 б
Молодіжний центр Журавненської селищної ради — 392 б.
Молодіжний центр Бориславської громади «Файно хаб» — 390 б.
Молодіжний центр Куликіської селищної ради — 378 б.
Молодіжний центр Сколівського центру дитячої та юнацької творчості Сколівської міської ради — 378 б.
Молодіжний центр «Підйом» Золочівська громади — 378 б.
Рава-Руський молодіжний центр - 376 б.
Бродівський молодіжний центр - 372 б
Самбірський молодіжний центр - 372 б.
Молодіжний центр Ходорівської міської ради - 365 б.
Тростянецький молодіжний центр - 356 б.
Миколаївський молодіжний центр - 344 б.
Молодіжний сектор «Під КОЦом» (Дрогобицька ТГ) - 333 б.
Комарнівський молодіжний центр - 325 б.

Вітаємо Журавненську, Сколівську, Ходорівську, Тростянецьку та Миколаївську громади Стрийщини з перемогою у конкурсі!