Підпиши контракт – захисти рідну державу!

17 серпня

1438498866 8

22 вересня

Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір військовозобов’язаних (в т.ч. офіцерів запасу) на оплачувані навчальні збори у військовій частині м. Яворів. Початок проведення зборів – жовтень 2017 року, тривалість зборів 30 днів. Під час перебування на навчальних зборах за військовозобов’язаними зберігається місце роботи та середня заробітна плата, соціальний захист. Після навчальних зборів проводиться виплата грошового забезпечення, також є можливість в подальшому проходити військову службу за контрактом. Учасники зборів в зону АТО не направляються. Звертатись за адресою: м. Стрий, вул. Нижанківського, 6. 

___________________________________________________________________________________________________

Стрийський ОМВК проводить набір громадян для проходження військової служби за контрактом у військову частину А0284 м.Львів(високомобільні десантні війська Збройних Сил України).

Звертатися за адресою: Стрийський ОМВК вул. Нижанківського, 6,Стрий,Львівська область.+38 (03245) 5-31-23. 

___________________________________________________________________________________________________

 

Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат Львівської області проводить відбір громадян призовного віку та військовозобов’язаних віком від 18 до 45 років для проходження військової служби за контрактом у військових частинах ВДВ  Збройних Сил України.

Мотивація: пункти постійної дислокації - до 8,5 тис.грн. та в зоні проведення АТО - до 10 тис.грн.