На оперативній нараді голови РДА обговорили питання життєдіяльності району

2 квітня

Сьогодні, 2 квітня, відбулася нарада голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації, служб та установ району. В нараді взяли участь перший заступник голови РДА Любомир Кащук та заступник голови РДА Оксана Мелень. Під час наради очільник Стрийщини проінформував учасників наради про результати skype-конференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення та закцентував увагу на питанні стосовно стану проведення заходів з благоустрою населених пунктів. «Роботи в районі розпочаті, значна частина з них уже виконана, однак необхідно виконати ще чималий об’єм робіт» - зазначив голова райдержадміністрації.

Також в ході наради Василь Зубрицький звернув увагу на питання проведення нормативно-грошової оцінки,  ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення та  будівельних робіт на об’єктах в селах Гірне, Лисятичі, Нежухів. Оскільки, 1 квітня розпочався весняний призов на строкову службу в лави ЗСУ, він звернувся до відповідальних осіб за призов, із проханням мобілізувати всі сили, аби на достойному рівні провести весняну призовну кампанію. Керівники структурних підрозділів в свою чергу доповіли про план заходів та роботи на цей тиждень. Зі всіх розглянутих питань голова райдержадміністрації дав окремі доручення та встановив чіткі терміни їх виконання.