До уваги активних громадських організацій Стрийщини

12 квітня

seminar

17 квітня 2018 року відбудеться інформаційний семінар щодо модивостей створення органів самоорганізації населення у громадах. Початок о 11.00год. Місце проведення: готель "Жорж" (м. Львів, пл. Міцкевича, 1). На заході обговорюватимуть процедуру створення, реєстрації та роботи органів самоорганізації населення.

Заявку щодо участі потрібно заповнити до 13 квітня та надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за контактами (0968201029 - Богдан Зелений) інформацію про прізвище, ім'я, громаду, яку Ви пресдтавляєте. Захід проводить ГО "Центр громадської адвокатури" у партнерстві із ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації за підтримки програми "Демократична практика" Міжнародного фонду "Відродження".