Відбувся І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

24 квітня

2 1 20180423 1388429818

Вчора, 23 квітня, на базі НВК «Гірненський ЗНЗ І -ІІІ ст. - ДНЗ» Стрийського району проведено зональні змагання І (районного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У змаганнях брали участь рої 4 шкіл: НВК «Гірненський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ», НВК «Любинцівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ», НВК «Середня ЗОШ – гімназія» ім. М. Шашкевича с. Дуліби та Нежухівська СЗОШ І-ІІІ ст.

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва:
• виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей;
• виховання у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;

• формування і виховання, спираючись на національні козацькі педагогічні традиції, у юнаків і дівчат високих морально-психологічних якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, дисциплінованості і ініціативності;
• виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління українців на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.
Учні взяли участь у таких конкурсах: культурно-мистецьке представлення рою, козацько-туристська «Смуга перешкод», ігри на «дужання» (перетягування канату), впоряд, стрільба, гра «Рятівник», гра «Відун», квест, «Добре діло» та «Кашовар». Участь у фіналі гри «Сокіл» («Джура») візьмуть рої НВК «Гірненський ЗНЗ І – ІІІ ст. - ДНЗ» та НВК «Любинцівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ».