На Стрийщині ще один учасник проекту «Рука допомоги» отримає фінансову допомогу

27 квітня

84651386135468432486

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 26 квітня 2018 року у департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації проведено засідання комісії з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. На засіданні комісії розглянуто бізнес-план ще одного учасника пілотного проекту «Рука допомоги» зі Стрийщин, який виявив бажання започаткувати власну справу шляхом отримання фінансової допомоги.

Василь Смеркло, житель с. Ярушичі, презентував комісії бізнес-план на тему: «Виготовлення очеретяних плит та їхня реалізація". За підсумками розгляду члени комісії одноголосно ухвалили рішення щодо надання фінансової допомоги на організацію підприємницької діяльності Смеркло В.Б.

Василь Богданович отримав досвід роботи у цій сфері, працюючи за кордоном. Раніше самотужки вчився виготовляти плити з очерету для утеплення будинків. Завдяки проекту, він відкриє перший на Західній Україні сервіс з виготовлення та продажу екологічно чистих будівельних матеріалів з очерету.

На Стрийщині один з учасників проекту «Рука допомоги»  вже отримав фінансову допомогу і успішно працює у сфері лісового господарства.