З метою запобігання насильства в сім’ї

2 травня

P6011389

На жаль, проблема домашнього насильства залишається актуальною для суспільства. Так, протягом минулого рокудо Стрийського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді надійшло 13 повідомлень про вчинення насильства в сім’ї, в тому числі щодо однієї сім’ї, в якій виявлено факт жорстокого поводження з дитиною. Такі сім’ї перебувають під соціальним супроводом, під час якого її членам надають комплекс соціальних послуг для подолання складних життєвих обставин. З метою уникнення конфліктних ситуацій, покращення сімейного мікроклімату, попередження вчинення насильства в сім’ї, 2 травня в.о. директора Стрийського РЦСССДМ Ярослава Теленко та начальник служби у справах дітей Стрийської РДА Іванна Сливчук провели відповідну роботу з мешканкою села Малі Дідушичі з приводу насильства в сім’ї, надавши їй інформаційні та психологічні консультації.