На координаційній раді в РДА обговорили низку важливих питань щодо захисту прав дітей

4 травня

Сьогодні, 4 травня, відбулося засідання координаційної ради з питань дітей під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації, голови координаційної ради Оксани Мелень. У ході засідання розглянули низку актуальних питань порядку денного. Зокрема про результативність роботи з дітьми, які виховуються в сім’ях, які перебувають в складних  життєвих обставинах та їх батьками; про стан злочинності серед неповнолітніх та проведені з ними профілактичні заходи та їхніми батьками; про умови проживання та навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях; про координацію роботи державних органів та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Розглянувши та обговоривши питання порядку денного, координаційна рада прийняла відповідні рішення.