На Стрийщині 28 осіб виявили бажання взяти участь у проекті «Рука допомоги»

14 травня

21687435431

У Стрийському районі 27 осіб із числа непрацюючих працездатних осіб, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та 1 внутрішньо переміщена особа, виявили бажання взяти участь у пілотному проекті «Рука допомоги».

Двоє осіб – учасники проекту із числа малозабезпечених сімей вже отримали безвідсоткову поворотну фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу, 7– працевлаштовано в рамках пілотного проекту. Окрім цього, 16 травня на обласній комісії з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, ще один учасник проекту буде захищати свій бізнес-план з метою отримання фінансової допомоги для започаткування підприємницької діяльності.

Спеціалісти управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та міськрайонного центру зайнятості продовжують роботу щодо інформування населення та роботодавців про механізми реалізації постанови Кабінету Міністрів України щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей, ознайомлюють з переліком соціальних послуг, які можуть отримати потенційні учасники проекту відповідно до обраної ними форми зайнятості. Впродовж квітня-травня вже поінформовано кожного безробітного та шукача роботи, котрі перебувають на обліку в центрі зайнятості, щодо можливості участі у пілотному проекті. Також організовано проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами підприємницької діяльності щодо залучення їх до участі у пілотному проекті «Рука допомоги».