Зустріч голови РДА Василя Зубрицького з батьком учасника АТО

15 травня

Питання підтримки та допомоги учасникам АТО та членам їх сімей є на постійному контролі в голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького. Відтак, сьогодні, 15 травня, керівник району зустрівся з батьком Героя України, безвісти пропавшого учасника АТО Олега Гураля. Його зустріч з Володимиром Гуралем відбулася за участю заступника голови РДА Оксани Мелень та керівника організаційного відділу Євгена Ципука. В ході відкритого діалогу обговорили можливість покращення житлово-побутових умов сім’ї Гуралів.

Довідково:

Молодший сержант Олег Гураль (родом із села Малі Дідушичі) пропав безвісти під час бою з російськими найманцями 05.09.2014 року в районі с. Цвітні Піски на трасі Щастя – Металіст під Луганськом. Того дня, за інформацією одного з командирів 80-ї аеромобільної бригади, підрозділ 5-ї аеромобільної роти, в якій служив Олег, йшов на допомогу побратимам із «Айдару», які попали в засідку. Десантники атакували позиції противника сходу, нанесли йому значних втрат, але цей прорив дався нашим військам дорогою ціною – із загиблими та пропавшими безвісти.Як пізніше стало відомо, по цьому маршруту повинні були пересуватися кілька українських колон зі значною  кількістю бойової техніки та людей. Якщо б бійці  «Айдару» та 80-ї аеромобільної бригади ціною свого життя не попередили про засаду, масштаби трагедії були би значно більші.