Голова райдержадміністрації провів нараду з військовим комісаром Стрийського ОМВК

16 травня

Сьогодні, 16 травня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду з військовим комісаром Стрийського ОМВК Олегом Сабінським за участю профільного заступника голови РДА Оксани Мелень та провідного інспектора з мобілізаційної роботи РДА Василя Лукача. Під час наради розглянули питання щодо забезпечення підрозділів батальйону територіальної оборони, який буде сформований на території Стрийського району та обладнаний сучасними засобами транкінгового зв’язку (УКХ-діапазону).

За підсумками наради очільник району Василь Зубрицький поставив завдання визначити конкретні типи засобів зв’язку, їх необхідну кількість та собівартість, а також підготувати відповідну Програму.