Відбулася Координаційна рада у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

10 липня

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Мелень відбулося засідання Координаційної ради у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за участю голови громадської організації «Союз Чорнобиль України» Стрийщини Степана Михайлика. В ході засідання заслухано питання забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, путівками на санаторно-курортне оздоровлення за рахунок коштів державного бюджету та розглянуто питання виділення коштів із місцевого бюджету для оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання одноразової матеріальної допомоги.

Районний терапевт Тетяна Богомолова доповіла про стан медичного обслуговування та оздоровлення постраждалих громадян, забезпечення безкоштовними ліками, в томі числі і за програмою «Доступні ліки».

Начальник управління соціального захисту населення Леся Буцерко інформувала про Програму компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян в автомобільному транспорті на приміських маршрутах у Стрийському районі.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.