Голова РДА провів нараду з метою економного та раціонального використання бюджетних коштів

22 серпня

Сьогодні, 22 серпня, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду з головними розпорядниками бюджетних коштів району за участю начальника фінансового управління Наталії Меленик та головних бугалтерів установ, де розглянули питання економного та раціонального використання коштів на утримання установ районного бюджету до завершення 2018 року. В ході наради Василь Богданович звернув особливу увагу на контроль і економію бюджетних коштів, у зв’язку із труднощами при виконанні районного бюджету. «Основне наше завдання – це ефективне витрачання бюджетних коштів, яке полягає в забезпеченні першочергової проплати по захищених статтях витрат, а саме: виплати заробітної плати, проплати за продукти харчування, медикаменти та спожиті енергоносії», - зазначив керівник району. Під час наради також окреслено основні напрямки першочергового витрачання бюджетних коштів. На завершення наради Василь Зубрицький дав доручення керівникам установ напрацювати заходи в частині скорочення не першочергових витрат, надбавок необов’язкового характеру, економного використання коштів на енергоносії та ін.