Національно-патріотичне виховання: у літній період понад 16 тисяч студентської та учнівської молоді відвідали музеї області

5 вересня

DSC 0316 1536075808 613x407.645 3 0

4 вересня відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при Львівській обласній державній адміністрації. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героя Дмитра Урбанського, який загинув у зоні ООС. У межах засідання  проінформували про проведені заходи у напрямку національно-патріотичного виховання у липні-серпні 2018 року.

Відтак, за словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало, упродовж літнього періоду, зокрема червня – серпня, понад 16 тисяч студентської та учнівської молоді відвідали музеї області. Активними були у Стрийському, Дрогобицькому, Перемишлянському, Самбірському районах.

«Неабияк важливо сьогодні, щоб наші діти знали історію нашої країни та своїх Героїв. У цьому їм допомагають відвідування музеїв, тому активізувація роботи у цьому напрямку є вкрай важливою», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Окрім того, у районах Львівської області демонстрували фільми на військово-патріотичну тематику. Серед кінострічок, що найчастіше презентували – «Кіборги», «Нескорені», «Кіндрат», «Залізна сотня», «Жива» та інші.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА відзняв промоційний ролик, мета якого – популяризація національно-патріотичного виховання молоді. У 50-тисекундному відеоряді увагу акцентували на вихованні молодого покоління, яке повинне знати свою історію. Головні герої ролика – учасник АТО Богдан Ковальчин та його діти.

Нагадаємо, що раніше департамент розробив ролик «Тато – ось мій Герой», який за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення визначили як «Соціальний» і який уже транслюється на телеканалах області.

У Великих Мостах, що на Львівщині, упродовж 10-18 серпня відбувся Всеукраїнський вишкіл військово-патріотичної гри «Джура – Прикордонник», який об’єднав понад 450 учасників з 52 прикордонних районів 18 областей України. Також організували «Ігри Нескорених» у селі Сприня, військово-вишкільний табір «Захисник».  До слова, з початку нового навчальнного року, в області активізується робота в напрямку національно-патріотичного виховання та відвідування музеїв сучасноі війни.

А у межах відзначення 27-ї річниці Дня Незалежності України у Львівському Будинку вчених організували тематичні зустрічі громадськості з істориками.