Бюджет Стрийського району у січні-серпні 2018 року – інформує фінансове управління РДА

7 вересня

t 1 1445245975 byudzhet

За січень-серпень 2018 року поступлення податків і зборів до загального фонду зведеного бюджету Стрийського району склали 175,8 млн.грн., що становить 66,9 відсотка до річних бюджетних призначень та 105,8 відсотка до місячних бюджетних призначень, або понад місячний план поступило 9,7 млн.грн.

Поступлення податків і зборів загального фонду районного бюджету склали в сумі125,5 млн.грн, що становить 62,9 відсотка до річних бюджетних призначень та 101,8 відсотка до місячних бюджетних призначень.

За звітний період виконання доходів загального фонду до уточнених місячних призначень досягли всі бюджети району. Лідерами по виконанню місцевих бюджетів Стрийського району є сільські ради, де на сьогоднішній день вже виконано річні планові показники, а саме В.Стинавська, Гірненська, Добрівлянська, Долішненська, Заплатинська, Н.Стинавська, Підгірцівська, Сихівська та Стриганцівська сільські ради. Аутсайдерами по виконанню бюджетів є Добрянська, П»ятничанська та Станківська сільські ради.

Загалом, до загального фонду бюджету Стрийського району за січень-серпень 2018 року поступило податків і зборів на 31,7 млн.грн., або на 22,0 відсотки більше, ніж за аналогічний період 2017 року при середньообласному показнику 26,0 відсотків. Слід зазначити, що ріст доходів загального фонду зведеного бюджету району за 8 місяців понизився у порівнянні із показниками росту доходів за 7 місяців поточного року на 2,3 відсотка (за 7 місяців 2018 року ріст становив 24,3 відсотка).

За звітний період допущенопониження темпу росту по податку на доходи фізичних осіб на 3,4 відсотка (ріст за 7 місяців 2018р. становив 117,4 відсотка).

Таке зменшення росту податку на доходи фізичних осіб допущено ТзОВ «Леоні» на 6,3 відсотка (за 7 місяців ріст становив 111,2 відсотка , за 8 місяців – тільки 104,9 відсотка).

Також, на зниження темпу росту доходів загального фонду до аналогічного періоду минулого року вплинула відсутність поступлень акцизного податку за пальне в липні-серпні в сумі близько 2,4 млн.грн. через відсутність затвердженого Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування у ІІ-му півріччі 2018 року.

Видаткова частина зведеного бюджету Стрийського району за січень-серпень 2018 року по загальному фонду виконана в сумі 425,2 млн.гривень, що склало 66,2 відсотка до річних призначень та 92,1 відсотка до місячних призначень 2018 року.

По районному бюджету видатки проведено в сумі 386,8 млн.гривень, що склало 66,5 відсотка до річних призначень та 99,8 відсотка до призначень на 8 місяців поточного року.

Складова частина витрат на оплату праці працівникам бюджетної сфери районного бюджету за вісім місяців поточного року становить 164,9 млн.гривень (76,4 відсотка від загальної суми витрат), виплати допомог сім»ям з дітьми 43,7 млн.гривень, та капітальні витрати 2,9 млн.гривень.

Заборгованості по захищених статтях витрат районного бюджету станом на 1 вересня поточного року, не має.

Крім цього, проведено дострокову виплату заробітної плати працівникам установ освіти за другу половину серпня 2018 року в загальній сумі 6,6 млн.гривень, в тому числі за рахунок освітньої субвенції 4,1 млн.гривень.