Проблеми, які турбують учасників АТО та членів їх сімей, не можуть залишитися поза увагою

11 вересня

Сьогодні 11 вересня на прийом до голови Стрийської райдержадміністрації звернулася мати загиблого кіборга Андрія Грицана. Від імені мешканців вулиці Гошівської, що у селі Великі Дідушичі, вона звернулася до керівника району з проханням посприяти у вирішенні питання ремонту частини дороги по зазначеній вулиці.

На цій вулиці, крім матері Андрія Грицана, також проживають учасники АТО Василь Стельмах та Петро Сташків. Вирішення проблем учасників АТО та членів їх сімей – є пріоритетом у роботі Стрийської райдержадміністрації. Бо не можна стояти осторонь проблем людей, які, захищаючи нашу державу, жертвують найдорожчим. Тому голова РДА Василь Зубрицький не міг залишити поза увагою вирішення питання матері загиблого воїна. Керівник району запевнив, що при плануванні бюджету на наступний рік обов’язково будуть закладені кошти на ремонт зазначеної частини вулиці Гошівської у Великих Дідушичах.