На нараді у голови РДА проаналізували хід робіт на об’єктах мікропроектів розвитку

12 вересня

У 2018 році на Стрийщині реалізують 34 мікропроекти розвитку у галузі освіти,  культури, охорони здоровя, по вуличному освітленні населених пунктів. Станом на сьогодні по 28 мікропроектах роботи виконано, 6 – на стадії завершення.

Сьогодні, 12 вересня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду щодо стану робіт на об’єктах мікропроектів, які на стадії завершення, за участю голів сільських рад, представників підрядних організацій, що виконують будівельні роботи, та управління економічного розвитку райдержадміністрації.

Відбулася детальна предметна розмова щодо кожного об'єкта та виду робіт, зокрема проаналізовано хід робіт по капітальному ремонту фасаду Народного дому та волейбольної площадки в селі Стриганці, Народного дому у Лисовичах, реконструкції музею-садиби Степана Бандери у Волі Задеревацькій. Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив, що кожний мікропроект повинен відповідати поставленим вимогам та бути завершеним у чітко зазначені терміни.