Відбулася ХХІ-а сесія Стрийської районної ради

25 вересня
big ssij3hjl9 37Сьогодні, 25 вересня, відбулося пленарне засідання ХХІ-ої сесії VІІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради. У її роботі брав участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький. На розгляд депутатів було винесено 21 питання з важливих аспектів життєдіяльності мешканців району.
Депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Меленик про виконання районного бюджету за І-е півріччя 2018 року та проголосували за внесення змін до поточного районного бюджету.

Важливим питанням порядку денного був звіт першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука про підготовку територіально-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

З метою підвищення рівня медичного обслуговуваня населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоровя та їх фінансового забезпечення, депутати затвердили Статут коммунального некомерційного підприємства Стрийської районної ради «Стрийська центральна района лікарня» та делегування повноважень.
На сесії також йшла мова про надання медичної допомоги учасникам АТО та іншим пільговим категоріям громадян, про організацію роботи аматорських колективів зі званням «Народний» та «Зразковий», про використання Державного Прапора України на території Стрийського району та ін.
Окрім того, депутати затвердили технічні документації з нормативно-грошової оцінки 7 земельних ділянок та проекти землеустрою щодо зміни меж сіл Ланівка, Пила, Воля Задеревацька та Задеревач.
Сесія також прийняла і затвердила звернення депутатів до Львівської обласної ради щодо фінансування відділення хронічного гемодіалізу у КП «Стрийська района лікарня» та щодо проведення руслорегулюючих робіт і вирубки лісів на території Стрийського району.
Сесія пройшла у діловому та конструктивному руслі.