Зустріч голови РДА Василя Зубрицького з громадою села Стриганці

26 вересня

Учора, 25 вересня, у межах робочих зустрічей з громадськістю району голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з громадою села Стриганці. У ході зустрічі разом із головою райдержадміністрації з мешканцями села спілкувались керівники окремих підрозділів і служб району. Активно обговорювали питання, що стосуються реформ у державі, соціально-економічного та культурного розвитку району, а також проблемні питання села Стриганців та його мешканців.

Очільник району розповів мешканцям Стриганців, що незважаючи на складний час реформ та війни на сході держави, непросту ситуацію із районним бюджетом, робота районної влади направлена на економічний та культурний розвиток Стрийщини, зокрема на покращення стану доріг та інфраструктури населених пунктів. Що стосується села Стриганці, то тут протягом останніх років провели перекриття Народного дому, його внутрішній ремонт, замінили вікна та двері у приміщеннях сільської ради, Народного дому та початкової школи. Тільки цього року в селі реалізується два мікропроекти з утеплення та капітального ремонту фасаду Народного дому та облаштування волейбольної площадки загальною кошторисною вартістю 700 тис.грн., ремонтовується дорога, впорядковуються обочини. Наступного року планується продовжити ремонт дороги на Стриганці.DSCN9779

Голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, спілкуючись з громадою Стриганців, відзначив її згуртованість та добродушність, спільну працю на благо розвитку села. Не зміг керівник району не згадати покійного голову сільської ради Левка Ониськіва, який багато зусиль приклав для розвитку населеного пункту. На пропозицію голови РДА присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять колишнього голови сільської ради.
Під час зустрічі також йшлося про впровадження медичної реформи у закладах охорони здоров’я Стрийщини, про урядову програму «Доступні ліки», про втілення концепції «Нова українська школа», про організацію навчального процесу з дітьми села Стриганці та забезпечення підвозу учнів автобусом «Школярик», про роботу закладів культурної галузі району та сприяння розвитку у дітей музичних здібностей і культури спілкування, про зміни у пенсійному законодавстві та призначення житлових субсидій, про отримання дотацій за утримання молодняку ВРХ, забезпечення правопорядку, попередження виникненню пожеж та дотримання правил техніки безпеки під час опалювального сезону. DSCN9787

Про ці та інші питання вели мову з мешканцями села головний лікар Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин, начальники відділу освіти Микола Пищик, відділу культури Людмила Курилишин, Стрийського управління Пенсійного фонду Богдана Семків, управління соціального захисту населення Леся Буцерко, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Микола Лешко, дільничний офіцер поліції Володимир Цендровський та інспектор 8-ої пожежно-рятувальної частини Стрийського ГУ Держслужби з НС у Львівській області Олег Гнатів.
Мешканці села, активно спілкуючись з керівництвом району, цікавилися питаннями щодо забезпечення інсуліном хворих на діабет, організацією індивідуального навчання дітей, нарахування пенсій, забезпечення твердим паливом одиноких громадян, облаштування у селі автобусних зупинок. З метою вирішення усіх цих питань голова райдержадміністрації Василь Зубрицький відразу ж дав певні доручення відповідним галузевим підрозділам.

У свою чергу, громада села похвалилася керівнику району вишиванкою для воїна АТО, яку вони вишили у рамках патріотичного проекту «Вишиваний оберіг, Тобі, наш Український захисник», що проходить на Стрийщині.
Підсумовуючи зустріч, Василь Зубрицький подякував громаді Стриганців за активну життєву позицію, зазначивши, що громада – це держава. Якщо буде лад у громаді, то буде добре і в державі. Він побажав плідної, злагодженої праці на благо села та запевнив у підтримці районного керівництвам у всіх починаннях.