В РДА відбувся семінар «Секторальна бюджетна підримка ЄС: підтримка, фінансування, підготовка проектів»

17 жовтня

За сприянння департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації сьогодні, 17 жовтня, у залі засідань Стрийської райдержадміністрації відбувся навчальний семінар для представників бюджетних установ та громадських організацій Стрийського району та міст Стрия і Моршина на тему «Секторальна бюджетна підримка ЄС: підтримка, фінансування, підготовка проектів». Семінар провів експерт Громадської організації «Європейський діалог» Олександр Софій.

Під час семінару були опрацьовані наступні напрямки: тематика проектів (основні пріорітети), структура проекту, бюджет проекту, критерії оцінюванняя та логічна матриця. По закінченню учасники семінару отримали відповіді від експерта на поставлені питання.