Рій «Родяни» зі Станкова виборов призове місце у тереновій грі «Легенда УПА»

17 жовтня

м5ьЗ 12 по 14 жовтня у Львові територія парку «Горіховий гай» була епіцентром змагань між учнями з усієї Львівщини, які з’їхалися на щорічну обласну теренову гру «Легенда УПА». Цього року гру приурочили імені генерал-хорунжого УПА Олекси Гасина. Уже традиційно рій «Родяни» НВК «Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни Буняка А.М. бере активну участь у змаганнях, виборюючи призові місця та гідно представляючи Стрийщину на тереновій грі .

Патріотична гра «Легенда УПА» має виховний характер. Вона спрямована на те, щоб дати змогу юнакам та дівчатам навчитися працювати у команді, виявляти ініціативність, ставати самостійними та відповідальними громадянами своєї держави.

Протягом трьох днів наші учні показали не лише свої спортивні, інтелектуальні та творчі здібності, а й проявили неабияку витримку, кмітливість та винахідливість, у результаті зайнявши ІІ місце в області.