Соціальна робота з умовно засудженими неповнолітніми

23 жовтня

20181023 150217 2Стрийський районний центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді вже не один рік поспіль плідно співпрацює із Стрийським міськрайонним відділом з питань пробації у сфері профілактики правопорушень серед підлітків, які вже перейшли межу закону та відбувають покарання, не пов'язані з позбавленням волі. Як не стати заручником негативного оточення, уберегти себе від соціально-небезпечних захворювань, – про це та інше говорили під час виховного заходу, який відбувся 23 жовтня у Стрийському РЦСССДМ.

У ході відеолекторію було наголошено на необхідності ведення здорового способу життя, пріорітет сімейних цінностей, на причинах та наслідках вживання алкоголю та наркотичних речовин, що веде до виникнення соціально небезпечних хвороб, інфекцій, що передаються статевим шляхом (ВІЛ/ СНІД). На заході були присутні підлітки, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, провідний інспектор Стрийського МРВ з питань пробації Д. Багній та фахівець Стрийського МРВ з питань пробації М. Стецівка.