За результатами Всеукраїнського рейду «Урок» у Стрийському районі

25 жовтня

1 veresnya.r695x430Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок”.

На виконання ст.53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», а також спільного наказу служби у справах дітей Львівської ОДА, департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 23.08.2018р. № 22-0/07-01/304/17 «Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» службою у справах дітей Стрийської райдержадміністрації спільно з Стрийським районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та відділом освіти був проведений Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» на території Стрийського району.

Мета такого заходу - виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

У Стрийському районі проживають 6001 дітей шкільного віку. За результатами Всеукраїнського заходу «Урок» усі діти шкільного віку у районі приступили до навчання.