На оперативній нараді в РДА обговорили основні питання життєдіяльності району

29 жовтня

DSCN9704Сьогодні, 29 жовтня відбулася щотижнева оперативна нарада голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.

Очільник Стрийщини акцентував увагу посадовців на питаннях економного використання енергоресурсів у бюджетних установах району під час періоду осіннього потепління, виконання Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік, ремонту доріг, підготовки до проведення районних заходів з відзначення 100-річчя утворення ЗУНР, призначення субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, передплати районного часопису «Рідне поле» на 2019 рік та ін. Керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ та план роботи на найближчий період у підпорядкованих їм галузях.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання.