В райдержадміністрації відбулася координаційна рада з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

29 жовтня

Сьогодні, 29 жовтня, під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень відбулося засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань.

Члени ради обговорили питання, що стосуються можливості доступу ВІЛ-інфікованих дорослих (зокрема вагітних жінок), підлітків, дітей до лікування та профілактики опортуністичних інфекцій. Також лікар-інфекціоніст районної поліклініки Стрийської ЦРЛ Наталія Мелешко проінформувала присутніх щодо антиретровірусної терапії. Особливу увагу голова координаційної ради приділила необхідності профілактичної роботи у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу суб’єктів соціальної роботи.