«Львівщина-транспортно-логістичний ХАБ»: на економічному форумі порушать питання розвитку інфраструктури області

31 жовтня

22886117 618597924975792 1965663460616665008 n59f7550d49e2b 1540909455 613x323.10208333333 3 0У п’ятницю, 2 листопада, у межах ХVIII Міжнародного економічного форуму відбудеться один із тематичних заходів з найбільш актуальних питань розвитку економіки області, а саме: «Львівщина-транспортно-логістичний ХАБ», який організовує департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

У межах панелі порушать важливі питання, які у комплексі передбачають ряд  заходів щодо розвитку транспортної галузі, а також  визначення концептуальних засад формування та реалізації державної політики щодо забезпечення стабільного та ефективного функціонування галузі транспорту, створення умов для соціально-економічного розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності національної економіки і рівня життя населення.

«Розбудова транспортно-логістичних центрів в Україні на сьогодні є одним з головних напрямків підвищення ефективності та якості транспортного обслуговування і, в першу чергу, в міжнародному сполученні. Адже, значна частина наявного потенціалу транспортної галузі задіяна у виконанні транзитних перевезень із використанням вигідного географічного розташування області та проходженням її територією як міжнародних транспортних коридорів, так і нових міжконтинентальних транспортних маршрутів, зокрема швидкісних з Азії до Європи», - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Серед спікерів : Голова Комітету Верховної ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян , Генеральний директор ДП МА «Львів» ім. Д.Галицького Тетяна Романовська та інші.

Програма – тут.

Початок – о 10:00 годині.

Місце проведення: Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького (рівень 3).

Реєстрація для участі здійснюється за посиланням.