У селі Лисятичі зафіксовано сказ лисиці

skaz1

Стрийське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області районі повідомляє що 30 жовтня 2018 року в селі Лисятичі у вол’єрі біля собаки було виявлено труп лисиці. 1 листопада 2018 року патматеріал направлено до Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Згідно експертизи підтверджено діагноз - сказ лисиці. 1 листопада проведено засідання ДНПК при Стрийській райдержадміністрації по випадку сказу лисиці в даному селі. В ході засідання затверджено план комплексних заходів ліквідації вогнища сказу в селі Лисятичі. Розпорядженням голови Стрийської РДА від 2 листопада 2018 року накладено карантинній обмеження з 1 листопада по 2 січня 2019 року на неблагополучний по сказу населений пункт Лисятичі та на населені пункти 5-ти км загрозливої зони села Луги, Кути і Пукеничі. На даний час в селі Лисятичі розпочато вимушену вакцинацію проти сказу всіх наявних тварин.