Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками дорожніх служб з питань готовності до осінньо-зимового періоду

Сьогодні, 13 листопада, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький провів робочу нараду з керівниками дорожніх організацій району по питанню експлуатаційного утримання доріг та готовності дорожніх господарств району до осінньо-зимового періоду. В нараді взяли участь працівники райдержадміністрації, керівники «Стрийська ДЕД» ДП Львівський облавтодор» таДРП Стрий філії "Сколівський Райавтодор". Очільник районузазначив, що згідно з синоптичними прогнозами найближчим часом погодні умови будуть погіршуватися і необхідно бути готовими приступити до робіт при першій необхідності. З цього приводу, начальник філії «Стрийська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» Олег Романович та начальник ДРП Стрий філії "Сколівський Райавтодор" Микола Лучко доповіли, що дорожня техніка в підпорядкованих їм відомствах готова до роботи. Що, стосується пісчано-сольових сумішей, то йде процес заготівлі. Станом на 13 листопада 2018 року в наявності є близько 400 тонн піску та понад 100 тонн солі.