Триває збір пропозицій від територіальних громад по формуванню перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки

18 січня

17 січня, за ініціативи Президента України Петра Порошенка голова Стрийської райдержадміністрації провів зустрічі з громадами сіл Лисовичі та Баня Лисовицька, в ході яких обговорили план розвитку територій на 2019-2021 роки. В зустрічах разом з головою РДА взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук, сільський голова Микола Магас та керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, установ району.

Розпочинаючи зустрічі, очільник району Василь Зубрицький запропонував вшанувати хвилиною мовчання воїнів, які загинули відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України, зазначивши, що завдяки їхній самопожертві ми сьогодні маємо можливість під мирним небом будувати та розвивати наш район, впроваджувати реформи в різних галузях.

«Ми сьогодні хочемо почути думки та пропозиції представників громади, стосовно розвитку вашого села. За підсумками обговорення ваші пропозиції будь враховані та внесені у дорожню карту розвитку Стрийщини».DSCN997786

Перший заступник голови РДА Любомир Кащук презентував громадам звіт про виконану роботу за 2016-2018 роки, відмітивши, що протягом останніх років Стрийський район в цілому розвивається достатньо динамічно. Спостерігаються стабільні темпи зростання економіки Стрийщини, відкриваються нові потужності, створюються нові робочі місця, залучаються інвестиції, зростає заробітна плата.

Після презентації звіту, голова райдержадміністрації відмітив, що незважаючи на складний час реформ та війни на сході держави, робота районної влади направлена на економічний та культурний розвиток Стрийщини, зокрема на покращення стану доріг та інфраструктури населених пунктів.

Мешканці села Лисовичі висловили свої пропозиції, щодо плану розвитку селища, зокрема це ремонт доріг комунальної власності, ремонт фасаду амбулаторії загальної практики сімейної медицини, завершення реконструкції ДНЗ «Веселка» та встановлення вуличного освітлення.

Що стосується села Баня Лисовицька, то учасники зустрічі разом з керівником району визначили такі пріоритети його розвитку: Встановлення світлофора на пішохідному переході біля меморіалу Т. Бруса, облаштування спортивного майданчика з тренажерами, продовження ремонту дороги Баня Лисовицька – Лисовичі та ремонт дороги Баня Лисовицька – Воля Задеревацька.

Керівники структурних підрозділів РДА та служб району, які були присутні на зустрічах з громадами сіл, розповіли мешканцям про впровадження медичної реформи у закладах охорони здоров’я Стрийщини, про урядову програму «Доступні ліки» та підписання декларацій з сімейними лікарями, ситуацію в культурній та освітній галузях, про зміни у пенсійному законодавстві та призначення житлових субсидій, попередження виникненню пожеж та дотримання правил техніки безпеки під час опалювального сезону.

Завершуючи зустріч, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, відмітив, що все зроблене, це праця багатьох людей, і нам треба твердо пам’ятати, що це не взялося нізвідки, гроші вкладені в освіту наших дітей, щоб люди відчували, що недаремно стояли на Майдані, що недаремно за тисячу кілометрів від Стрия чи Львова наші хлопці боронять землю. Завжди плекаймо у наших дітей любов до рідної землі, кожного дня намагаймося зробити все можливе, щоб ми були добріші і працьовитіші. Без праці важко досягти успіху.