У Державному архіві підготували виставку до Дня Незалежності

16 серпня

prapor ukrayini 0 1565946596 613x343.83012820513 3 0

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України Державний архів підготував онлайн-виставку документів, що зберігаються у Державному архіві Львівської області.

В основу експозиції увійшли документи, які підкреслюють історичну самобутність української нації: опис гербу та прапора Західноукраїнської Народної Республіки, стаття «За що боротися?», світлини наметового містечка Революції на граніті, світлина на якій зображено підняття національного прапора поблизу Київської міської ради 24 липня 1990р. та інші.

Виставка опублікована на офіційному веб-сайті та Facebook сторінці Державного архіву Львівської області.

Виставка підкреслює усю важливість вшанування багатовікової історії українського державотворення, нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни.