Видатки районного бюджету за тиждень

16 серпня

htmlconvd Xu0gqc1x1

Протягом тижня з районного бюджету Стрийського району проведено видатки на суму 4368,2 тис. гривень. Проведено виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ району за І половину серпня в сумі 3608,9 тис.гривень

Видатки на медикаменти та продукти харчування склали - 117,4 тис.гривень, крім цього проведено інших першочергових витрат господарського характеру на суму 485,0 тис.ггривень.

Протягом тижня з Державного бюджету бюджету Стрийського району на витрати соціального характеру надійшла субвенція в сумі 156,9 тис.гривень, з яких:

на відшкодування витрат хворим на цукровий та нецукровий діабет 101,8 тис.гривень;

на надання державної допомоги сім’ям з дітьми – 10,3 тис.гривень.

на відшкодування за надані населенню субсидії на тверде паливо – 44,8

Крім цього витрати капітального характеру складають 559,5 тис.грн., в тому числі:

419,5 тис.грн. – капітальний ремонт даху Воля-Задеревацької сільської ради;

140,0 тис.грн. – облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям (за рахунок субвенції з обласного бюджету).