У Львівській ОДА відбулось обговорення проекту Податкового кодексу України

12 вересня

3 1568276378 613x406.87875 3 0Сьогодні, 12 вересня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл, на якому обговорили проект Податкового кодексу України та Концепції доктрини економічної безпеки України.

Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади, бізнесу, громадських організацій, асоціативних структур та наукового середовища. Відтак, в межах заходу розглянули проект нового Податкового кодексу Розвитку, підтриманого Українською Радою Бізнесу, яка об’єднує 75 громадських організацій та Концепцію Доктрини економічної безпеки України, розробленої авторським колективом експертів аналітичних центрів: Інститутом соціально-економічної трансформації, Українського інституту майбутнього та Центру соціально-економічних досліджень CASE України.

Окрім цього, під час заходу нагородили переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018». Переможцям нагороди вручили перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, Президент ВГО «Асоціація платинків податків України», Надзвичайний і Повноважний Посол – Грігола Катамадзе, голова обласної рейтингової комісії Лілія Долінська.

Серед переможців рейтингу у категорії великі платники податків: ПП «Нордік», ТОВ «Мебель-Сервіс», ТОВ «ТВК «Львівхолод», ПАТ «Кредобанк».

У категорії середні та малі платники податків – ТОВ «Вівера Груп», ТОВ «Самбірська сонячна станція», ТДВ «Львівський Маяк», ТОВ «Кен Пак Яворів», ТОВ «НОВА КНИГА», ТОВ «Еко-Дім».