Привітання першого заступника голови РДА Любомира Кащука з Днем працівника сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Стрийщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

В усі часи праця хлібороба була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з працею сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Від стану справ у сільськогосподарській галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, добробут громадян, здоров’я нації, благополуччя нинішнього і майбутнього поколінь. Завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні потреби сьогодення.

Вітаючи з професійним святом, дякую Вам, шановні працівники сільськогосподарської галузі Стрийщини, за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними селу. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на благо розквіту Стрийщини та піднесення добробуту всього українського народу.

З повагою,

перший заступник голови