Для дітей та молоді з інвалідністю організують фестиваль

1574174414 594x312 3 0 nw

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня 2019 року відбудеться Львівський обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку».

Фестиваль проводиться за такими номінаціями та підномінаціями:

1. Яскраві барви (художня творчість - живопис; малюнок, графіка; офорт, аплікація; інші види художньої творчості).

2. Кришталеві ноти (виконавчі види мистецтва):

Підномінація 1. інструментальне виконання (гра на музичних інструментах);

Підномінація 2. вокал (академічний, народний, естрада, творчі колективи різних жанрів, хорове мистецтво);

Підномінація 3. авторська пісня.

3. Театральні обрії (мініатюри).

4. Магія танцю (хореографія).

5. Коралі слова (літературна творчість - поезія; мала проза).

6. Крізь об’єктиви (відео, фото роботи).

Учасниками Фестивалю можуть бути діти та молодь з інвалідністю (до 45 років) всіх нозологій  з Львівської області.

У Фестивалі можуть брати участь окремі митці та творчі колективи з Львівщини.

Для участі у Фестивалі претенденти заповнюють анкету-заявку встановленого  зразка.

Анкета-заявка надсилається на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27.11.2019 включно.

Необхідно обов’язково додати аудіо фонограму для номінації «Кришталеві ноти» та відео/фото роботи для номінації «Крізь об’єктиви».

Захід відбудеться 3 грудня 2019 року у «Малевич Concert Arena – Night Club» за адресою: м. Львів, пр-т В. Чорновола, 2  об 11.00 год.

Контактна особа: Мельнікова Юлія Григорівна 097-26-72-157.