Привітання першого заступника голови РДА з Днем місцевого самоврядування

kartynka den ms 01 02

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати районної ради, селищної та сільських рад!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Дня місцевого самоврядування.

Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення органів самоврядування у суспільстві є важливим засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Розвиток громад неможливий без людей активної життєвої та громадської позиції, лідерів, здатних вирішувати важливі питання наших краян. На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх мешканців, за створення комфортних умов для проживання.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю у розвитку нашого району. Бажаю Вам міцного здоров’я і непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай розуміння і підтримка громад надають Вам впевненості долати перешкоди та досягати бажаних результатів.

З повагою,

перший заступник голови