На Львівщині розпочали публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою

24 січня

1579782109 613x321.78174976482 3 023 січня у малій сесійній залі Львівської обласної ради розпочали публічні консультації щодо доопрацювання Перспективного плану об'єднаних територіальних громад Львівщини у частині майбутньої конфігурації Самбірського району, Жидачівського (в частині перспектив Новострілищанської ОТГ), Городоцького району (в частині приміської зони Львова).

Публічні консультації відбулись за участю першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського,т.в.о директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди, директора Агенції регіонального розвитку Львівщини Тараса Баранецького, керівника Львівського офісу U-Lead в Україні Галини Гречин та представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, науково-експертного середовища та інститутів громадянського суспільства.

“Переспективний план має включати максимум 10% неспроможних громад, це ще раз підтверджує слова Прем’єр-міністра, що ми маємо створити потужні великі громади,  які за два-три роки зможуть самостійно функціонувати та розвиватись”, - зазначив Василь Лозинський.

Відтак, результати вищевказаних консультацій будуть винесені на розгляд міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій до проєкту адміністративно-територіального устрою Львівщини.