Здійснюються моніторингові обстеження дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень на території Стрийського району

2 липня

106006740 2340699496223992 1961535949058258367 oМобільна група у складі правоохоронців, представників Держпродспоживслужби, райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування виявляє порушення громадянами та суб’єктами господарської діяльності правил карантину.

Також, поліцейські реагують на звернення громадян щодо можливих порушень вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

До порушників карантинних обмежень складаються адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, зокрема, за порушення правил самоізоляції та обсервації, проведення масових заходів, на підприємців та перевізників, посадових осіб ринків та інше. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.