Стрийських правоохоронців привітали напередодні професійного свята

3 липня

9123маСьогодні, 3 липня, у актовій залі Стрийського відділу Національної поліції України за участю представників влади Стрийщини та особового складу відділу поліції відбулися урочистості напередодні їхнього професійного свята.

Тепло і щиро звернувся з вітальним словом до підлеглих начальник відділу, полковник поліції Іван Малиш. Привітання для правоохоронців звучали і від керівництва Стрийщини.

Від імені голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука правоохоронців привітав керівник апарату РДА Юрій Вільшинський. У вітальному слові він побажав усім працівникам відділу поліції міцного здоров’я, сил і наснаги для забезпечення громадського миру і спокою, довіри від людей, достойної оцінки праці, взаєморозуміння та підтримки в родинах, а найголовніше – миру в Україні.

За сумлінну службу та особистий вагомий внесок у забезпечення охорони громадського порядку, виявлення професіоналізму кращих працівників поліції нагородили грамотами.