Для представників інститутів громадянського суспільства проведуть тренінг «Соціальне підприємство на базі благодійної організації»

6 серпня

1596630986 613x321.66416791604 3 0 nw

Департамент внутрішньої та інформаційної політики спільно з благодійною організацією «100% життя» м. Львів запрошують інститути громадянського суспільства до участі у безкоштовному тренінгу «Соціальне підприємство на базі благодійної організації».

Спікери: Дмитро Тигач - голова правління благодійної організації "100 % життя" м. Львів;

Наталія Проць – керівник проєктів благодійної організації "100 % життя" м. Львів;

Благодійна організація "100 % життя" м. Львів - найбільша сервісна організація на Львівщині. Діяльність організації спрямована на якість та зміни в житті для  ВІЛ-позитивних людей, реалізації прав та обов’язків людей, які живуть з ВІЛ, туберкульозом та гепатитами, включаючи право на самовизначення та право на участь у прийнятті рішень, що впливають на їхні життя.

Під час проведення тренінгу буде розкрито ряд питань:

• для кого ви працюєте?;
  • адвокатування потреб клієнтів  - актуалізація соціальної проблеми;
  • соціальне підприємство - конкретний механізм вирішення;
  • соціальне підприємство - це той же бізнес і до нього треба якісно підійти;
  •  особливості менеджменту у розвитку соціального підприємництва;
  • правові та фінансові аспекти.

Дата – 13 серпня, початок о 17:00 год.

Місце проведення: внутрішній дворик Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18)

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись до 16:00 год 12 серпня за посиланням:.

Засоби індивідуального захисту обов’язкові.