Юрій Вільшинський привітав переможців обласних змагань з шахів

IMG 20200922 084333

Сьогодні, 22 вересня, т.в.о. голови-керівник апарату Стрийської райдержаміністрації Юрій Вільшинський привітав переможців ХХІХ обласних комплексних змагань з шахів, що відбулися днями у м. Новояворівськ.

"Стрийщина пишається вами і тими результатами, які ви продемонстрували під час обласних змагань. Радий тому, що у нас є прекрасні Заслужені тренери України Наталія та Олег Музичуки та інші тренери, які навчають дітей цій надзвичайно інтелектуальній грі. Ви гордість нашого краю", - підсумував Юрій Вільшинський.

Учасникам змагань вручили грамоти від Стрийської райдержадміністрації та побажали подальших перемог за шаховими столами.IMG 20200922 090230

Варто також зазначити, що цими вихідними на Стрийщині у селі Угерсько пройде 22-ий традиційний шаховий турнір ім. Івана Федьківа, в якому візьмуть участь учасники зі Стрийщини, Сколівщини та Дрогобиччини. Початок турніру 27 вересня о 11.45 год.