riknezlamnosti

Склад Громадської ради

Розпорядження голови Стрийської райдержадміністрації від 8 червня 2021 року №150 "Про затвердження нового складу Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації"  DSCN1384ГР

При Стрийській РДА сформовано новий склад Громадської ради
8 червня за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації. На зборах були присутні голова райдержадміністрації Богдан Янко, заступник голови Володимир Швед та радник Марія Гучко.
Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними та регіональними справами, здійснення контролю за діяльністю райдержадміністрації та забезпечення відкритості і прозорості її діяльності.
Ініціативна група з підготовки Установчих зборів здійснювала прийом документів, на основі яких до списку учасників було включено 15 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства Стрийського району.
Розпочав Установчі збори голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко. У своєму вітальному слові він висловив сподівання на конструктивну та плідну роботу Громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою району і її мешканцями. «Будемо разом втілювати в життя всі хороші ідеї та працювати на результат, як цього зараз вимагає час», - зазначив очільник району.
Обговоривши організаційні моменти, члени Установчих зборів одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації всіх 15 представників інститутів громадянського суспільства, які, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 року №996, виявили бажання працювати в консультативно-дорадчому органі та подали пакет необхідних документів.
Цього ж дня відбулося перше засідання Громадської ради, на якому обрано керівний склад Громадської ради. ЇЇ Головою став Олександр Сікора (ГО «Туристичний Інформаційний Центр Стрия»), заступником голови – Юрій Комарницький (Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»), секретарем – Микола Назаренко (ГО "Іниціативна громада Львівщини"). Було також затверджено Положення, Регламент діяльності ради та обговорено низку організаційних питань.
Наступне засідання Громадської ради запланували на 1 липня.