Звіти про роботу

Громадська рада обговорила про проведення у 2020-му році фестивалів на Стрийщині

DSCN0924

На виконання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2020 році, затвердженого розпорядженням голови Стрийської райдержадміністрації від 23.01.2020 №24 , 5 березня на засіданні Громадської ради при Стрийській РДА відбулося обговорення питання про проведення цього року фестивалів на Стрийщині. Участь у засіданні взяла заступник голови РДА Оксана Мелень.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Людмила Курилишин ознайомила присутніх з переліком запланованих у 2020 році фестивалів, зокрема фестивалю Ігоря Білозіра та Володимира Івасюка, фестивалю української родини, І Міжнародного кубку сестер Музичук, конкурсу-фестивалю «Княгиня Стрийщини» та фестивалю старовинної пісні.

В процесі обговорення члени Громадської ради висловили пропозиції щодо започаткування на Стрийщині театрального, кіно- та екофестивалів.

 

Громадська рада при РДА обговорила проект районного бюджету та основні пріоритети соціально-економічного розвитку на 2020 рік

DSCN0937

Сьогодні, 5 грудня, відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації під головуванням голови ради Юрія Комарницького. Рада заслухала та обговорила проект районного бюджету та проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2020 рік.

DSCN0939

Із особливостями формування районного бюджету на наступний рік присутніх ознайомила начальник фінансового управління Стрийської райдержадміністрації Наталія Меленик.  Як прогнозують в управлінні фінансів, обсяг районного бюджету в 2020 році сягатиме 348,7 млн. грн. «Попри те, що фінансовий ресурс на 2020 рік менший у порівнянні з 2019 роком, районний бюджет буде збалансований. В ньому збережено основні програми та належні кошти для їх реалізації», - зазначила Наталія Меленик.DSCN0940

З основними цілями та пріоритетами соціально-економічного розвитку району на 2020 рік членів Громадської ради ознайомила начальник управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Галина Чорна.

Два наступні питання порядку денного Громадської ради стосувалися підведення підсумків роботи за 2019 рік та планування на наступний рік.

На засіданні Громадської ради при РДА обговорили питання щодо соціального супроводу та соціального захисту учасників бойових дій АТО (ООС) та членів їх сімей

DSCN044313 серпня відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації. В порядку денному обговорили питання про соціальний захист та соціальний супровід учасників бойових дій АТО (ООС) та членів сімей загиблих в АТО.

Про соціальну допомогу, яка надається демобілізованим воїнам та членам сімей загиблих комунікаторами районного Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді розповіла його директор Ярослава Теленко. Як зазначила вона у своєму виступі, комунікаторами складено соціальні паспорти відповідно до потреб кожного демобілізованого учасника бойових дій. Воїнам сприяють у вирішенні соціально-побутових умов, юридичних питань, забезпеченні земельними ділянками, оздоровленні їх та членів родин та ін. Деякі демобілізовані з метою подолання складних життєвих обставин перебувають під соціальним супроводом.

DSCN0450

Про соціальний захист учасників бойових дій розповіла начальник управління соціального захисту населення РДА Леся Буцерко. З цією метою вже протягом 5 років у районі діє Програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей, на виконання якої у 2019 році у районному бюджеті передбачено видатки у сумі 500 тис.грн. Крім цього, соціальний захист здійснюється за кошти державних та обласних програм, за які воїнів направляють на санаторно-курортне оздоровлення, надають послуги з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, покращують житлові умови, оздоровлюють дітей учасників АТО.

DSCN0456

В процесі обговорення даних питань взяли участь Степан Вега, Андріан Садловський, Святослав Сурма. Висловлено пропозиції щодо співпраці державних структур з громадськими організаціями в напрямку забезпечення вирішення питань учасників бойових дій АТО (ООС) та членів їх сімей. Щодо роботи, яка ведеться у Стрийському районі із соціального супроводу та соціального захисту осіб даної категорії, то її визнано задовільною.

 

Громадська рада заслухала про організацію та надання на Стрийщині соціальних послуг одиноким

64869534 1086146385106898 3154207429378441216 n

21 червня в рамках проведення консультацій з громадськістю у Стрийській райдержадміністрації на обговорення Громадської ради при РДА було винесено питання про організацію соціального обслуговування та надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та особам з інвалідністю у Стрийському районі. Обговорення відбулося за участю директора районного Територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян Романа Лучківа, юриста цього центру Ірини Лещишин та заступника начальника управління соціального захисту населення Стрийської РДА Зоряни Снігур.

Про структуру, основні завдання Територіального центру, види та шляхи надання соціальних послуг підопічним центру розповів його директор Роман Лучків. Він поділився також про встановлення зв’язків та співпрацю з підприємствами, установами та організаціями різних форм власності, фізичними особами та родичами громадян, яких обслуговує Терцентр.

Членів громадської ради цікавили питання щодо забезпечення матеріально-технічної бази центру, його комунікації з іншими соціальними структурами, процедури прийняття на обслуговування громадян, проведення навчання працівників елементам комунікації та психології, ін..

За підсумками обговорення роботу Територіального центру оцінили, як «задовільну».64869537 1086146535106883 5380671024826155008 n

 

Відбулося чергове засідання Громадської ради

DSCN99054 червня відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука, представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськості.

Члени Громадської ради обговорили питання щодо ситуації, яка склалася у звязку із зміною рейсів приміських автобусних маршрутів через місто Стрий, заслухали інформацію голови ГР Юрія Комарницького про участь інститутів громадянського суспільства у новоствореній Раді Реформ при Стрийській районній раді, внесли доповнення до Положення про Громадську раду, затвердили Положення про комітети Громадської ради та обговорили план роботи ради на 2019 рік. З питань порядку денного засідання Громадська рада прийняла відповідні рішення.

DSCN9913

DSCN03601

Громадська рада розглянула питання щодо зміни приміських автобусних маршрутів

15 травня відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації.

В порядку денному розглянули питання та прийняли відповідні рішення для врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку із змінами приміських автобусних маршрутів у м.Стрий. На засіданні також затвердили склад та обрали голів комісій з гуманітарних питань, з питань підприємництва, регуляторної політики, соціально-економічного та інноваційного розвитку, земельних відносин, фінансів та бюджету, а також з військових питань, територіальної оборони, у справах учасників бойових дій, ветеранів силових структур, волонтерської діяльності та патріотичного виховання молоді. Члени Громадської ради внесли пропозиції та затвердили план роботи ради на 2019 рік.

DSCN03652

 

На Установчих зборах оновлено склад Громадської ради при РДА на 2019-2021р.р.

DSCN0164

10 травня 2019 року відбулися Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства з оновлення складу Громадської ради при Стрийській РДА. Під час засідання заслухали інформацію Юрія Комарницького про діяльність попередньої Громадської ради.
Участь в Установчих зборах взяли заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень та керівник апатату РДА Юрій Вільшинський.

Оксана Мелень від імені голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького подякувала попередньому складу Громадської ради за активну роботу у вирішенні проблемних питань, які турбують мешканців Стрийщини, а також зачитала лист-подяку голови Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Андрія Болюбаша попередньому складу Громадської ради та її голові Юрію Комарницькому за плідну співпрацю. Оксана Мелень висловила впевненість, що наступні два роки оновлений склад Громадської ради буде діяти в інтересах громади Стрийщини, успішно втілюючи у життя свої ідеї та пропозиції.

У свою чергу, голова Громадської ради вручив для голови РДА Василя Зубрицького та голови районної ради Романа Козака подяки за дієву допомогу в реалізації планів та пропозицій Громадської ради, а також відзначив завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Надію Пеленичку та активних членів ГР.

Під час Установчих зборів затвердили оновлений склад Громадської ради у кількості 12 членів.

DSCN02131

Цього ж дня відбулося перше засідання новообраної ради, під час якого головою ради вдруге обрано Юрія Комарницького (ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»), його заступником - Святослава Сурму (Благодійний фонд «Фонд громад «Рідня») та секретарем - Олександра Сікору (ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия»).

Члени ради затвердили Положення про Громадську раду при Стрийській РДА із внесеними пропозиціями, Регламент Громадської ради та створили три комісії: з гуманітарних питань, промислово-господарських і військово-волонтерських.

Наступне засідання ради відбудеться 15 травня, на якому планують обговорити та затвердити план роботи на найближчий період.