Сьогодні, 28 травня, у Стрийській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови Стрийської РДА Михайла Бандерича відбулося засідання Міжвідомчого штабу з координації оздоровлення та відпочинку дітей у 2026 році. Під час засідання учасники обговорили ключові питання організації літньої оздоровчої кампанії в умовах воєнного стану, зокрема: